Akcija
Liko 33
Balti poliamidiniai vyriški saulės akiniai
Original price was: 254.00 €.227.31 €Current price is: 227.31 €.
Mėnesinė įmoka nuo 11.40€ / 24 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| lytis | vyrams |
| pagrindinė spalva | balta |
| filtro kategorija | 3 |
| papildoma | nėra |
| rėmelio spalva | balta |
| rėmelio medžiaga | poliamidas |
| lęšių spalva | pilka |
| lęšių medžiaga | plastikas |
| stilius | vienalęšiai |
| lęšių efektas | nėra |
| apsauga | 100% uva ir uvb |
| lęšių plotis | 99 mm |
| lęšių aukštis | 43 mm |
| tilto plotis | 1 mm |
| rėmelio plotis | 145 mm |
| kojelių ilgis | 120 mm |
| spyruokliniai lankstai | ne |
| komplektacija | firminis dėklas |
| rėmelio tipas | pilnas rėmelis |
| dydis | 99-01-120 |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















