Akcija
Liko 3
Dviejų spalvų geltoni plastikiniai akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 170.00 €.161.10 €Current price is: 161.10 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.09€ / 24 mėn.
Vyriški geltoni plastikiniai akiniai nuo saulės su žaliais lęšiais ir pilnu rėmeliu.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyrai |
| Pagrindinė spalva | Geltona |
| Rėmelio spalva | Geltona |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Žalia |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Lęšių plotis | 53 mm |
| Dydis | 53-20-150 mm |
| Lęšių aukštis | 42 mm |
| Tilto plotis | 20 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių lankelių ilgis | 150 mm |
| Filtrų kategorija | Dviguba |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Kampuotas |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















