Akcija
Liko 2
Dviejų spalvų plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 176.00 €.166.50 €Current price is: 166.50 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.35€ / 24 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| lytis | unisex |
| pagrindinė spalva | žalia |
| papildoma informacija | nėra |
| rėmelio spalva | žalia |
| rėmelio medžiaga | plastikas |
| lęšių spalva | žalia |
| lęšių medžiaga | plastikas |
| filtro kategorija | 2 |
| stilius | ovalūs |
| lęšių efektas | nėra |
| apsauga | 100% uva & uvb |
| dydis | 51-18-145 |
| lęšių plotis | 51 mm |
| lęšių aukštis | 27 mm |
| tiltelio plotis | 18 mm |
| rėmelio plotis | 135 mm |
| kojelių ilgis | 145 mm |
| spyruokliniai lankstai | ne |
| komplektacija | firminis dėklas |
| rėmelio tipas | pilnas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















