Akcija
Liko 22
Geltoni dviejų spalvų plastikiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 200.00 €.179.77 €Current price is: 179.77 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.02€ / 24 mėn.
Moteriški geltoni akiniai nuo saulės su pilkais gradientiniais lęšiais ir pilnu plastikinio rėmo apvadu.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Geltona |
| Rėmo spalva | Geltona |
| Rėmo medžiaga | Plastikas |
| Rėmo stilius | Visas apvadas |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientas |
| Lęšių plotis | 53 mm |
| Lęšių aukštis | 45 mm |
| Tilto plotis | 18 mm |
| Rėmo plotis | 140 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Filtro kategorija | 2 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Spyruoklinis vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Kampuotas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















