Akcija
Liko 4
Permatomi plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 164.00 €.155.40 €Current price is: 155.40 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.82€ / 24 mėn.
Vyriški permatomi plastikiniai akiniai nuo saulės su oranžiniais poliarizuotais ir veidrodiniais lęšiais, suteikiantys 100% UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Permatoma |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Lankstai su spyruokle | Ne |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Stilius | Stačiakampis |
| Šventyklų ilgis | 130 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Tilto plotis | 16 mm |
| Lęšių aukštis | 44 mm |
| Lęšių plotis | 65 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti ir veidrodiniai |
| Filtro kategorija | 3 |
| Lęšių spalva | Oranžinė |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio spalva | Permatoma |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















