- “Spalvota veršiuko odos bos taurus petneša” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 1
Pilki plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 170.00 €.161.10 €Current price is: 161.10 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.09€ / 24 mėn.
Vyriški apvalūs pilki plastikiniai akiniai nuo saulės su rudos spalvos gradientiniais lęšiais ir 100 % UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Pilka |
| Papildoma informacija | Be papildomų elementų |
| Rėmelio spalva | Pilka |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 2 |
| Stilius | Apvalūs |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 51 mm |
| Lęšių aukštis | 45 mm |
| Tilto plotis | 21 mm |
| Rėmelio plotis | 142 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 145 mm |
| Spyruoklinis lankstukas | Ne |
| Pristatymas | Su prekės ženklo dėklu |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















