Akcija
Liko 28
Pilki plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 182.00 €.164.32 €Current price is: 164.32 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.24€ / 24 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| lytis | vyrams |
| pagrindinė spalva | pilka |
| papildoma | nėra |
| rėmelių spalva | pilka |
| rėmelių medžiaga | plastikas |
| lęšių spalva | pilka |
| lęšių medžiaga | plastikas |
| filtro kategorija | 3 |
| stilius | kvadratiniai |
| lęšių efektas | poliarizuoti ir gradiento |
| apsauga | 100% uva ir uvb |
| lęšių plotis | 57 mm |
| lęšių aukštis | 42 mm |
| tiltelio plotis | 17 mm |
| rėmelių plotis | 145 mm |
| kojelių ilgis | 145 mm |
| spyruoklinės lankstės | nėra |
| komplektacija | firminis dėklas |
| apsiuvimo tipas | pilnai apsiūti |
| dydis | 57-17-145 |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















