Akcija
Liko 11
Raudoni metaliniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 230.00 €.206.37 €Current price is: 206.37 €.
Mėnesinė įmoka nuo 10.36€ / 24 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Raudona |
| Rėmelio spalva | Raudona |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 58 mm |
| Lęšių aukštis | 55 mm |
| Tilto plotis | 20 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Kojelių ilgis | 145 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriai | Taip |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Pristatymas | Su prekės ženklo dėklu |
| Stilius | Kampuotas |
| Filtrų kategorija | 3 |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















