Akcija
Liko 1
Rožiniai plastikiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 224.00 €.199.69 €Current price is: 199.69 €.
Mėnesinė įmoka nuo 10.03€ / 24 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Rožinė |
| Papildoma informacija | Be papildomų savybių |
| Rėmelio spalva | Rožinė |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Lęšių spalva | Rožinė |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 2 |
| Stilius | Stačiakampis |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Dydis | 53-18-140 |
| Lęšių plotis | 53 mm |
| Lęšių aukštis | 32 mm |
| Tilto plotis | 18 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Kotelio ilgis | 140 mm |
| Lankstumo vyriai | Ne |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















