Akcija
Liko 22
Rudos plastikinės moteriškos akiniai nuo saulės
Original price was: 181.00 €.171.00 €Current price is: 171.00 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.59€ / 24 mėn.
Moteriški ovalūs rudi plastikiniai akiniai nuo saulės su poliarizuotais lęšiais ir 100% UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Rėmelio spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 3 |
| Stilius | Ovalus |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 52 mm |
| Lęšių aukštis | 46 mm |
| Tilto plotis | 20 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 135 mm |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Lankstymo mechanizmas | Nėra |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















