Akcija
Liko 12
Turkio spalvos plastikiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 182.00 €.164.83 €Current price is: 164.83 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.27€ / 24 mėn.
Moteriški turkio spalvos akiniai nuo saulės su plastikiniu rėmeliu ir gradientiniais lęšiais, užtikrinantys 100% UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Turkio |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Nėra |
| Spyruokliniai lankeliai | Ne |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Stilius | Kampuotas |
| Lankelių ilgis | 140 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Tilto plotis | 16 mm |
| Lęšių aukštis | 41 mm |
| Lęšių plotis | 53 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Filtro kategorija | 2 |
| Lęšių spalva | Turkio |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio spalva | Turkio |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















