Akcija
Liko 50
Auksiniai metaliniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 192.00 €.173.13 €Current price is: 173.13 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.70€ / 24 mėn.
Stilingi auksinės spalvos metaliniai akiniai nuo saulės moterims su rudos spalvos gradientiniais plastikinių lęšių filtrais, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Auksinė |
| Rėmelio spalva | Auksinė |
| Rėmelio medžiaga | Metalinis |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikiniai |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 57 mm |
| Lęšių aukštis | 45 mm |
| Tilto plotis | 16 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Papildoma informacija | Nėra |
| Stilius | Kampuotas |
| Filtro kategorija | 3 |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















