- “Rožinio Aukso Metaliniai Akiniai Nuo Saulės” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 5
Baltos plastikinės akiniai nuo saulės
Original price was: 229.00 €.205.20 €Current price is: 205.20 €.
Mėnesinė įmoka nuo 10.31€ / 24 mėn.
Unisex sportinio stiliaus akiniai nuo saulės su baltu plastikiniu rėmeliu ir auksiniais veidrodiniais lęšiais. Užtikrina 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Unisex |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Balta |
| Pristatymo komplektas | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Spyruoklinis lankstymas | Ne |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Stilius | Sportinis |
| Šventyklų ilgis | 125 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Lęšių aukštis | 52 mm |
| Lęšių plotis | 170 mm |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Veidrodinis |
| Filtro kategorija | 3 |
| Lęšių spalva | Auksinė |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio spalva | Balta |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















