Akcija
Liko 4
Juodi vyriški akiniai nuo saulės iš ekologiško celiuliozės propionato
Original price was: 260.00 €.234.84 €Current price is: 234.84 €.
Mėnesinė įmoka nuo 11.80€ / 24 mėn.
Vyriški juodos spalvos akiniai nuo saulės su rudu plastiko lęšiu, pagaminti iš ekologiško celiuliozės propionato rėmo. Akiniai turi pilną rėmą, stačiakampio formos lęšius ir užtikrina 100% UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Juoda |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Rėmo medžiaga | Ekologiškas celiuliozės propionatas |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Stilius | Stačiakampis |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 52 mm |
| Lęšių aukštis | 37 mm |
| Tilto plotis | 22 mm |
| Rėmo plotis | 140 mm |
| Šventyklų ilgis | 145 mm |
| Lankstai | Be spyruoklinio mechanizmo |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmo stilius | Visas rėmas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















