Išparduota
Mėlyni acetato akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 212.00 €.189.22 €Current price is: 189.22 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.50€ / 24 mėn.
Mėlyni acetato rėmeliai ir poliarizuoti gradientiniai lęšiai užtikrina stilingą ir efektyvią apsaugą nuo saulės.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Mėlyna |
| Rėmelio spalva | Mėlyna |
| Rėmelio medžiaga | Acetatas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti ir gradientiniai |
| Lęšių plotis | 57 mm |
| Lęšių aukštis | 39 mm |
| Tilto plotis | 18 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Nėra |
| Stilius | Stačiakampis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















