- “Auksiniai metaliniai akiniai nuo saulės” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 50
Pilki metaliniai akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 206.00 €.184.24 €Current price is: 184.24 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.24€ / 24 mėn.
Vyriški pilki metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su rožiniais poliarizuotais plastikinių lęšių.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyrai |
| Pagrindinė spalva | Pilkas metalas |
| Rėmelio spalva | Pilkas metalas |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Lęšių spalva | Rožinė |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Lęšių plotis | 60 mm |
| Lęšių aukštis | 50 mm |
| Tilto plotis | 14 mm |
| Rėmelio plotis | 135 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 130 mm |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Stilius | Aviatorius |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















