Akcija
Liko 7
Pilki metaliniai akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 206.00 €.184.24 €Current price is: 184.24 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.24€ / 24 mėn.
Vyriški pilki metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su poliarizuotais mėlynais plastikinių lęšių stiklais, užtikrinantys 100% UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Pilkas metalas |
| Rėmelio spalva | Pilkas metalas |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Lęšių plotis | 64 mm |
| Lęšių aukštis | 46 mm |
| Tilto plotis | 13 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 130 mm |
| Filtro kategorija | 3 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Stilius | Aviatorius |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















