Akcija
Liko 7
Rudi acetato akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 206.00 €.184.24 €Current price is: 184.24 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.24€ / 24 mėn.
Vyriški rudi akiniai nuo saulės su acetato rėmeliu ir poliarizuotais gradientiniais žaliais lęšiais.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Acetatas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti ir gradientiniai |
| Lęšių plotis | 60 mm |
| Lęšių aukštis | 42 mm |
| Tilto plotis | 14 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Kojelių ilgis | 145 mm |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Stilius | Stačiakampis |
| Pristatymas | Su prekės ženklo dėklu |
| Lęšių spalva | Žalia |
| Rėmelio spalva | Ruda |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















