- “Pilki Metaliniai Akiniai Nuo Saulės Vyrams” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 15
Rudi ekologiški poliamidiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 314.00 €.279.66 €Current price is: 279.66 €.
Mėnesinė įmoka nuo 11.00€ / 36 mėn.
Moteriški rudi akiniai nuo saulės su ekologiška poliamidinio rėmo konstrukcija ir pilkais plastikinių lęšių stiklais. Akiniai turi pilną rėmą, apsaugo 100% nuo UVA ir UVB spindulių.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Papildoma informacija | Be papildomų efektų |
| Rėmo spalva | Ruda |
| Rėmo medžiaga | Ekologiškas poliamidas |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Stilius | Stačiakampiai |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 70 mm |
| Lęšių aukštis | 46 mm |
| Tilto plotis | 16 mm |
| Rėmo plotis | 145 mm |
| Šventyklų ilgis | 115 mm |
| Lankstai | Be lankstų |
| Pristatymo komplektas | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmo stilius | Visas rėmas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















