- “Juodas guminis skaitmeninis laikrodis” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 8
Rudi plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 176.00 €.166.50 €Current price is: 166.50 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.35€ / 24 mėn.
Unisex rudi plastikiniai akiniai nuo saulės su pilkais veidrodiniais lęšiais, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Unisex |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Rėmelio spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Veidrodinis |
| Lęšių plotis | 53 mm |
| Lęšių aukštis | 35 mm |
| Tilto plotis | 20 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Kojelių ilgis | 145 mm |
| Filtrų kategorija | 2 |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstai | Nėra |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Stačiakampis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















