Akcija
Liko 50
Turkio spalvos metaliniai akiniai nuo saulės
Original price was: 164.00 €.155.70 €Current price is: 155.70 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.83€ / 24 mėn.
Moteriški turkio spalvos metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su pilkais veidrodiniais plastikinių lęšių stiklais, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Turkio |
| Papildoma informacija | Be papildomų detalių |
| Rėmelio spalva | Turkio |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 1 |
| Stilius | Aviatoriaus |
| Lęšių efektas | Veidrodinis |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 53 mm |
| Lęšių aukštis | 48 mm |
| Tilto plotis | 19 mm |
| Rėmelio plotis | 135 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Lankstumo vyriai | Nėra |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















