Akcija
Liko 50
Rudi plastikiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 157.00 €.149.40 €Current price is: 149.40 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.51€ / 24 mėn.
Moteriški rudi plastikiniai akiniai nuo saulės su violetiniais gradientiniais lęšiais, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Rėmelio spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Lęšių spalva | Violetinė |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 2 |
| Stilius | Katinės akys |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 52 mm |
| Lęšių aukštis | 41 mm |
| Tilto plotis | 20 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 145 mm |
| Spyruoklinis vyris | Ne |
| Pristatymas | Su prekės ženklo dėklu |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Dydis | 52-20-145 |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















