Akcija
Liko 50
Juodi plastikiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 236.00 €.209.65 €Current price is: 209.65 €.
Mėnesinė įmoka nuo 10.52€ / 24 mėn.
Moteriški juodos spalvos plastikiniai akiniai nuo saulės su mėlynais gradientiniais lęšiais.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Juoda |
| Rėmelio spalva | Juoda |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 56 mm |
| Lęšių aukštis | 51 mm |
| Tilto plotis | 17 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Kojelių ilgis | 140 mm |
| Filtrų kategorija | 2 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstai | Nėra |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Apvalūs |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















