Išparduota
Auksiniai metaliniai akiniai nuo saulės
Original price was: 248.00 €.219.61 €Current price is: 219.61 €.
Mėnesinė įmoka nuo 11.04€ / 24 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Auksinė |
| Rėmelio spalva | Auksinė |
| Rėmelio medžiaga | Metalinis |
| Rėmelio tipas | Pilnas rėmelis |
| Lęšių spalva | Žalia |
| Lęšių medžiaga | Plastikiniai |
| Lęšių plotis | 60 mm |
| Lęšių aukštis | 49 mm |
| Tilto plotis | 16 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Kojelių ilgis | 125 mm |
| Filtravimo kategorija | 2 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Drugelio formos |
| Pristatymo komplektas | Prekės ženklo dėklas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















