Akcija
Liko 19
Pilki Metaliniai Akiniai Nuo Saulės
Original price was: 164.00 €.155.70 €Current price is: 155.70 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.83€ / 24 mėn.
Vyriški pilki metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su veidrodiniu efektu ir 100 % UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Pilko metalo |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Rėmo spalva | Pilko metalo |
| Rėmo medžiaga | Metalas |
| Stiklų spalva | Pilka |
| Stiklų medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 3 |
| Stilius | Aviatorius |
| Stiklų efektas | Veidrodinis |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Dydis | 60-13-135 |
| Stiklų plotis | 60 mm |
| Stiklų aukštis | 50 mm |
| Tilto plotis | 13 mm |
| Rėmo plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 135 mm |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Lankstai | Be spyruoklės |
| Rėmo stilius | Visas rėmas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





















