Akcija
Liko 50
Rudi Plastikiniai Akiniai Nuo Saulės
Original price was: 157.00 €.149.40 €Current price is: 149.40 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.51€ / 24 mėn.
Unisex rudi plastikiniai akiniai nuo saulės su žaliais lęšiais ir 100% UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Unisex |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Papildoma informacija | Be papildomų savybių |
| Rėmelio spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Lęšių spalva | Žalia |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | Trys |
| Stilius | Stačiakampiai |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Dydis | 62-16-135 |
| Lęšių plotis | 62 mm |
| Lęšių aukštis | 41 mm |
| Tilto plotis | 16 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šakių ilgis | 135 mm |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Spyruoklinis lankstymas | Ne |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





















