Akcija
Liko 28
Balti plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 188.00 €.169.30 €Current price is: 169.30 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.51€ / 24 mėn.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| lytis | vyrams |
| pagrindinė spalva | balta |
| rėmelių spalva | balta |
| rėmelių medžiaga | plastikas |
| apskritimo stilius | pilni rėmeliai |
| lęšių spalva | mėlyna |
| lęšių medžiaga | plastikas |
| lęšių efektas | poliarizuoti |
| lęšių plotis | 59 mm |
| dydis | 59-18-140 |
| lęšių aukštis | 43 mm |
| tiltelio plotis | 18 mm |
| rėmelių plotis | 145 mm |
| kojelių ilgis | 140 mm |
| filtro kategorija | 2 |
| apsauga | 100% uva ir uvb |
| papildoma | nėra |
| stilius | kvadratiniai |
| komplektacija | firminis dėklas |
| spyruoklinės lankstės | ne |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















