Akcija
Liko 11
Dviejų spalvų žali acetato akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 230.00 €.204.67 €Current price is: 204.67 €.
Mėnesinė įmoka nuo 10.28€ / 24 mėn.
Vyriški žali acetato rėmelio akiniai nuo saulės su gradientiniais plastikiniais lęšiais ir pilnu rėmeliu.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Žalia |
| Rėmelio spalva | Žalia |
| Rėmelio medžiaga | Acetatas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Žalia |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 54 mm |
| Lęšių aukštis | 39 mm |
| Tilto plotis | 18 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Kojelių ilgis | 150 mm |
| Filtro kategorija | 2 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Nėra |
| Stilius | Stačiakampis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















