Akcija
Liko 28
Juodi metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės
Original price was: 172.00 €.162.90 €Current price is: 162.90 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.18€ / 24 mėn.
Moteriški juodi metaliniai akiniai nuo saulės su pilkais gradientiniais lęšiais, užtikrinantys 100% UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Rėmelio medžiaga | Metalinis |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių medžiaga | Plastikiniai |
| Lęšių plotis | 60 mm |
| Tilto plotis | 11 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 135 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Pagrindinė spalva | Juoda |
| Rėmelio spalva | Juoda |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Filtro kategorija | 3 |
| Stilius | Aviatoriaus |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















