Akcija
Liko 1
Juodi nerūdijančio plieno akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 206.00 €.184.75 €Current price is: 184.75 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.29€ / 24 mėn.
Stilingi juodos spalvos vyriški akiniai nuo saulės su pilkais plastikinių lęšių gradientiniu efektu ir 100 % UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyrai |
| Pagrindinė spalva | Juoda |
| Rėmelio spalva | Juoda |
| Rėmelio medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių plotis | 57 mm |
| Lęšių aukštis | 42 mm |
| Tilto plotis | 17 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Stačiakampis |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















