Akcija
Liko 7
Juodi plastikiniai akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 200.00 €.179.26 €Current price is: 179.26 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.01€ / 24 mėn.
Juodi plastikiniai akiniai nuo saulės vyrams su poliarizuotais žaliais lęšiais ir 100 % UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Juoda |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Spyruokliniai lankeliai | Ne |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Stilius | Stačiakampis |
| Lankelių ilgis | 140 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Tilto plotis | 15 mm |
| Lęšių aukštis | 37 mm |
| Lęšių plotis | 58 mm |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Filtro kategorija | 3 |
| Lęšių spalva | Žalia |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio spalva | Juoda |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















