Akcija
Liko 8
Kreminės metalinės aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 212.00 €.189.73 €Current price is: 189.73 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.53€ / 24 mėn.
Moteriški kreminės spalvos metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su rudu gradientiniu plastikiniu lęšiu, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Kreminė |
| Rėmelio spalva | Kreminė |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 60 mm |
| Lęšių aukštis | 50 mm |
| Tilto plotis | 11 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Kojelių ilgis | 135 mm |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Aviatoriaus |
| Pristatymo komplektas | Prekės ženklo dėklas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















