Akcija
Liko 50
Rudi Plastikiniai Akiniai Nuo Saulės Vyrams
Original price was: 157.00 €.149.40 €Current price is: 149.40 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.51€ / 24 mėn.
Stilingi rudi kvadratiniai akiniai nuo saulės su plastikiniu rėmeliu ir gradientiniais lęšiais, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Rėmelio spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 3 |
| Stilius | Kvadratiniai |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 60 mm |
| Lęšių aukštis | 47 mm |
| Tilto plotis | 17 mm |
| Rėmelio plotis | 150 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 145 mm |
| Lankstus vyris | Ne |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.





















