Akcija
Liko 33
Mėlyni metaliniai akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 212.00 €.189.22 €Current price is: 189.22 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.50€ / 24 mėn.
Mėlyni metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su pilkais poliarizuotais lęšiais, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Mėlyna |
| Rėmelio spalva | Mėlyna |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Lęšių plotis | 60 mm |
| Lęšių aukštis | 50 mm |
| Tilto plotis | 15 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 135 mm |
| Filtrų kategorija | 2 |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Aviatorius |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















