Akcija
Liko 11
Permatomi plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 158.00 €.150.00 €Current price is: 150.00 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.53€ / 24 mėn.
Unisex stiliaus permatomi plastikiniai akiniai nuo saulės su rudu lęšiu ir 100% UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Unisex |
| Pagrindinė spalva | Permatoma |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių plotis | 51 mm |
| Lęšių aukštis | 37 mm |
| Tilto plotis | 13 mm |
| Rėmelio plotis | 130 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 140 mm |
| Filtrų kategorija | 2 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Stačiakampis |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Rėmelio spalva | Permatoma |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















