Akcija
Liko 50
Pilki Metaliniai Akiniai Nuo Saulės
Original price was: 164.00 €.155.20 €Current price is: 155.20 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.80€ / 24 mėn.
Vyriški pilki metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su veidrodiniu efektu ir 100% UVA bei UVB apsauga.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Pilko metalo |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Rėmo spalva | Pilko metalo |
| Rėmo medžiaga | Metalas |
| Stiklų spalva | Pilka |
| Stiklų medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 3 |
| Stilius | Aviatorius |
| Stiklų efektas | Veidrodinis |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Dydis | 60-13-140 |
| Stiklų plotis | 60 mm |
| Stiklų aukštis | 53 mm |
| Tilto plotis | 13 mm |
| Rėmo plotis | 140 mm |
| Šoninių lankelių ilgis | 140 mm |
| Pristatymas | Su prekės ženklo dėklu |
| Spyruoklinis lankelis | Ne |
| Rėmo stilius | Visas rėmas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















