Akcija
Liko 50
Pilki metaliniai akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 206.00 €.184.24 €Current price is: 184.24 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.24€ / 24 mėn.
Vyriški pilki metaliniai akiniai nuo saulės su poliarizuotais plastikinių lęšių stiklai, užtikrinantys 100% UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Pilko metalo |
| Rėmelio spalva | Pilko metalo |
| Rėmelio medžiaga | Metalinis |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikiniai |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti |
| Lęšių plotis | 60 mm |
| Lęšių aukštis | 50 mm |
| Tilto plotis | 14 mm |
| Rėmelio plotis | 135 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 130 mm |
| Filtravimo kategorija | 3 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Pristatymas | Su firminiu dėklu |
| Stilius | Aviatoriaus |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















