- “Violetiniai metaliniai akiniai nuo saulės” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 50
Pilki plastikiniai akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 170.00 €.161.10 €Current price is: 161.10 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.09€ / 24 mėn.
Vyriški pilki plastikiniai akiniai nuo saulės su apvaliu rėmeliu ir rudos spalvos lęšiais, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyrai |
| Pagrindinė spalva | Pilka |
| Rėmelio spalva | Pilka |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Lęšių plotis | 51 mm |
| Lęšių aukštis | 45 mm |
| Tilto plotis | 20 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 145 mm |
| Filtrų kategorija | 1 |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstūs vyriukai | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Apvalus |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















