- “Rudi Plastikiniai Akiniai Nuo Saulės Vyrams” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 24
Raudoni plastikiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 208.00 €.186.41 €Current price is: 186.41 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.38€ / 24 mėn.
Moteriški raudoni plastikiniai akiniai nuo saulės su pilkais gradientiniais lęšiais ir katės akių stiliaus rėmeliu.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Raudona |
| Rėmelio spalva | Raudona |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 53 mm |
| Dydis | 53-23-145 mm |
| Lęšių aukštis | 37 mm |
| Tilto plotis | 23 mm |
| Rėmelio plotis | 150 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 145 mm |
| Lankstai | Nėra |
| Papildoma informacija | Akiniai su grandinėle |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Stilius | Katės akies |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Filtro kategorija | Trys |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















