Akcija
Liko 9
Rožiniai plastikiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 200.00 €.179.77 €Current price is: 179.77 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.02€ / 24 mėn.
Moteriški rožiniai akiniai nuo saulės su katės akių stiliaus rėmeliu iš plastiko, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Rožinė |
| Papildoma informacija | Be papildomų savybių |
| Rėmelio spalva | Rožinė |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Stiklų spalva | Rožinė |
| Stiklų medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 2 |
| Stilius | Katės akies |
| Stiklų efektas | Be papildomų efektų |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Dydis | 52-19-145 |
| Stiklų plotis | 52 mm |
| Stiklų aukštis | 35 mm |
| Tilto plotis | 19 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 145 mm |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Pristatymo komplektas | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















