Akcija
Liko 50
Rožinio aukso metaliniai akiniai nuo saulės
Original price was: 164.00 €.155.20 €Current price is: 155.20 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.80€ / 24 mėn.
Moteriški rožinio aukso spalvos metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su gradientiniais rožiniais plastikinių lęšių stiklais, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Rožinis auksas |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Rėmelio spalva | Rožinis auksas |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Lęšių spalva | Rožinė |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Filtro kategorija | 2 |
| Stilius | Aviatorius |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 53 mm |
| Lęšių aukštis | 48 mm |
| Tilto plotis | 19 mm |
| Rėmelio plotis | 135 mm |
| Kojelių ilgis | 140 mm |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Lankstai | Be spyruoklinio lanksto |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.




















