- “Sidabriniai metaliniai saulės akiniai” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 17
Rožinio aukso metaliniai akiniai nuo saulės
Original price was: 176.00 €.166.50 €Current price is: 166.50 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.35€ / 24 mėn.
Moteriški rožinio aukso spalvos metaliniai akiniai nuo saulės su plastikiniu violetiniu gradientiniu lęšiu, užtikrinantys 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Rožinis auksas |
| Pristatymo komplektas | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Lankstai | Be spyruoklinio lanksto |
| Rėmo stilius | Visas rėmas |
| Stilius | Drugelio formos |
| Kojelių ilgis | 140 mm |
| Rėmo plotis | 140 mm |
| Tilto plotis | 13 mm |
| Lęšių aukštis | 47 mm |
| Lęšių plotis | 58 mm |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Filtro kategorija | 2 |
| Lęšių spalva | Violetinė |
| Rėmo medžiaga | Metalinis |
| Rėmo spalva | Rožinis auksas |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















