Akcija
Liko 50
Rožinio aukso metaliniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 179.00 €.169.20 €Current price is: 169.20 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.50€ / 24 mėn.
Stilingi rožinio aukso spalvos metaliniai aviatoriaus stiliaus akiniai nuo saulės su pilkais gradientiniais plastikinių lęšių stiklais. Užtikrina 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Rožinis auksas |
| Rėmelio spalva | Rožinis auksas |
| Rėmelio medžiaga | Metalas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientas |
| Lęšių plotis | 61 mm |
| Lęšių aukštis | 56 mm |
| Tilto plotis | 15 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 130 mm |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Stilius | Aviatorius |
| Filtro kategorija | 3 |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















