Akcija
Liko 50
Rudi ekologiško acetato akiniai nuo saulės vyrams
Original price was: 326.00 €.289.62 €Current price is: 289.62 €.
Mėnesinė įmoka nuo 11.40€ / 36 mėn.
Vyriški rudi akiniai nuo saulės su ekologiško acetato rėmeliu ir geltonais plastikinių lęšių stiklais. Užtikrina 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyrai |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Filtro kategorija | 3 |
| Papildoma informacija | Be papildomų efektų |
| Rėmelio spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Ekologiškas acetatas |
| Lęšių spalva | Geltona |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Stilius | Vienas lęšis |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių plotis | 99 mm |
| Lęšių aukštis | 42 mm |
| Tilto plotis | 36 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Kojelių ilgis | 135 mm |
| Lankstai | Be spyruoklinio lanksto |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















