Akcija
Liko 50
Rudi plastikiniai akiniai nuo saulės
Original price was: 182.00 €.164.32 €Current price is: 164.32 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.24€ / 24 mėn.
Vyriški rudi plastikiniai akiniai nuo saulės su pilkais poliarizuotais ir gradientiniais lęšiais.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Vyriški |
| Pagrindinė spalva | Ruda |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Pilka |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Poliarizuoti ir gradientiniai |
| Lęšių plotis | 56 mm |
| Lęšių aukštis | 38 mm |
| Tilto plotis | 17 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių lankelių ilgis | 145 mm |
| Filtro kategorija | 2 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstai | Nėra |
| Priedai | Be papildomų priedų |
| Stilius | Stačiakampis |
| Pristatymo komplektacija | Prekės ženklo dėklas |
| Rėmelio spalva | Ruda |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 0.5 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















