- “Juoda drobinė rankinė” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 50
Smėlio spalvos acetato akiniai nuo saulės
Original price was: 164.00 €.155.70 €Current price is: 155.70 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.83€ / 24 mėn.
Moteriški kvadratiniai akiniai nuo saulės su smėlio spalvos acetato rėmeliu ir turkio spalvos plastikinių lęšių gradientiniu efektu. Užtikrina 100 % UVA ir UVB apsaugą.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Smėlio |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Lankstai | Be spyruoklinio lanksto |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Stilius | Kvadratiniai |
| Šventyklėlių ilgis | 140 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Tilto plotis | 17 mm |
| Lęšių aukštis | 52 mm |
| Lęšių plotis | 57 mm |
| Apsauga | 100 % UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Filtrų kategorija | 2 |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių spalva | Turkio |
| Rėmelio medžiaga | Acetatas |
| Rėmelio spalva | Smėlio |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















