Akcija
Liko 50
Smėlio spalvos plastikiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 176.00 €.166.50 €Current price is: 166.50 €.
Mėnesinė įmoka nuo 8.35€ / 24 mėn.
Moteriški smėlio spalvos plastikiniai akiniai nuo saulės su rožiniais gradientiniais lęšiais ir pilno rėmo dizainu.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Pagrindinė spalva | Smėlio |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Spyruokliniai lankeliai | Ne |
| Rėmo stilius | Visas rėmas |
| Stilius | Katinuko formos |
| Lankelių ilgis | 135 mm |
| Rėmo plotis | 145 mm |
| Tilto plotis | 15 mm |
| Lęšių aukštis | 42 mm |
| Lęšių plotis | 57 mm |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Filtro kategorija | 2 |
| Lęšių spalva | Rožinė |
| Rėmo medžiaga | Plastikas |
| Rėmo spalva | Smėlio |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.



















