- “Auksiniai metaliniai akiniai nuo saulės” jau yra jūsų norų sąraše
Akcija
Liko 50
Violetiniai plastikiniai akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 164.00 €.155.70 €Current price is: 155.70 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.83€ / 24 mėn.
Stilingi violetiniai plastikiniai akiniai nuo saulės moterims su pilnu rėmeliu ir gradientiniais rudais lęšiais.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Violetinė |
| Rėmelio spalva | Violetinė |
| Rėmelio medžiaga | Plastikas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių spalva | Ruda |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Gradientinis |
| Lęšių plotis | 57 mm |
| Lęšių aukštis | 52 mm |
| Tilto plotis | 18 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 135 mm |
| Filtrų kategorija | 3 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstus vyris | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Stilius | Apvalūs |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















