Akcija
Liko 33
Permatomi nerūdijančio plieno akiniai nuo saulės
Original price was: 158.00 €.150.00 €Current price is: 150.00 €.
Mėnesinė įmoka nuo 7.53€ / 24 mėn.
Unisex stiliaus permatomi akiniai nuo saulės su nerūdijančio plieno rėmeliu ir oranžiniais plastikinių lęšių.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Unisex |
| Pagrindinė spalva | Permatoma |
| Rėmelio medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Rėmelio stilius | Visas rėmelis |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių plotis | 54 mm |
| Lęšių aukštis | 38 mm |
| Tilto plotis | 16 mm |
| Rėmelio plotis | 140 mm |
| Kojelių ilgis | 140 mm |
| Filtro kategorija | 2 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Lankstai | Nėra |
| Papildoma informacija | Be papildomų funkcijų |
| Stilius | Stačiakampis |
| Pristatymas | Su prekės ženklo dėklu |
| Lęšių efektas | Be papildomų efektų |
| Lęšių spalva | Oranžinė |
| Rėmelio spalva | Permatoma |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















