Akcija
Liko 6
Turkio spalvos nerūdijančio plieno akiniai nuo saulės moterims
Original price was: 200.00 €.179.77 €Current price is: 179.77 €.
Mėnesinė įmoka nuo 9.02€ / 24 mėn.
Moteriški turkio spalvos akiniai nuo saulės su nerūdijančio plieno rėmeliu ir veidrodiniais mėlynais lęšiais.
Nemokamas pristatymas per 3–5 darbo dienas.
Prekių grąžinimas: per 14 darbo dienų.
Garantuotas saugus apmokėjimas:
Aprašymas
Aprašymas
| Lytis | Moterims |
| Pagrindinė spalva | Turkio |
| Rėmelio spalva | Turkio |
| Rėmelio medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Rėmelio tipas | Visas rėmelis |
| Lęšių medžiaga | Plastikas |
| Lęšių efektas | Veidrodinis |
| Lęšių plotis | 61 mm |
| Lęšių aukštis | 55 mm |
| Tilto plotis | 20 mm |
| Rėmelio plotis | 145 mm |
| Šoninių kojelių ilgis | 125 mm |
| Filtrų kategorija | 1 |
| Apsauga | 100% UVA ir UVB |
| Spyruoklinis lankstukas | Ne |
| Papildoma informacija | Be papildomų priedų |
| Stilius | Drugelio formos |
| Komplekte | Prekės ženklo dėklas |
| Lęšių spalva | Mėlyna |
Papildoma informacija
Papildoma informacija
| Svoris | 1 g |
|---|
Originalūs prekiniai ženklai
Nuolat pildomas asortimentas
Klientų atsiliepimai
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.


















